Oprowadzanie po Starym Cmentarzu Żydowskim

ul. Ślężna 37/39

niedziela — 12:00
czas trwania — ok. 2 h

!Ważna informacja: z powodu warunków pogodowych, niedzielne oprowadzanie po Starym Cmentarzu Żydowskim, planowane na 22 września zostało odwołane. Zapraszamy w niedzielę za tydzień- 29 września o godz. 12:00, mamy nadzieję, że w lepszych warunkach pogodowych!

Zapraszamy na cykliczne niedzielne oprowadzania po Starym Cmentarzu Żydowskim z przewodnikiem muzealnym! Bardzo cieszymy się, że miłośników i miłośniczek historii Wrocławia, sztuki i pięknej parkowej zieleni jest we Wrocławiu tak wielu/wiele!  Wiele spotkań już za nami, a my zapraszamy serdecznie na kolejne spacery po tej XIX-wiecznej nekropolii żydowskiej!

Stary Cmentarz Żydowski, ul. Ślężna 37/39

Zapraszamy w każdą niedzielę września o godz. 12:00

Nie obowiązują zapisy.
Spacery prowadzone są przez przewodniczki muzealne dla indywidualnych zwiedzających, w cenie biletów wstępu: 15 PLN/10 PLN.

Materiał stworzony w ramach projektu Google Arts&Culture:

Autorka artykułu: dr Renata Wilkoszewska-Krakowska, kierowniczka Starego Cmentarza Żydowskiego