Wrocławski Festiwal Krasnoludków 2021. Czytanie mitów przy ognisku – opowiedz nam swoją historię!

Wrocławski Festiwal Krasnoludków 2021. Czytanie mitów przy ognisku - opowiedz nam swoją historię!

Zanurzmy się w magicznym świecie mitów pradawnej Europy. Siądźmy razem przy ognisku i wysłuchajmy opowieści snutych przez bardów, opowiadaczy i gawędziarzy. Tego wieczora bardem może zostać każdy!

12 września 2021

Dziedziniec Arsenału Miejskiego, ul. Cieszyńskiego 9

Godzina 20.00-21.30

Chcesz przeczytać lub opowiedzieć mity przy ognisku? Napisz historię inspirowaną mitami skandynawskimi, słowiańskimi lub celtyckimi albo stwórz własną interpretację istniejącego mitu. Wyślij ją w pliku .doc do 9 sierpnia. Autorzy prac wybranych przez komisję Muzeum Miejskiego Wrocławia będą mogli zaprezentować swoje mity przy ognisku.

Kto może zostać autorem mitu?

Dorośli w każdym wieku oraz młodzież w wieku 15-18 lat. Do zabawy zapraszamy zarówno osoby z pisarskim doświadczeniem jak i amatorów, dla których będzie to pierwsza przygoda z piórem.

Co zamieścić w pliku?

Mit (maks. 2 strony A4), imię i nazwisko, telefon kontaktowy, w przypadku młodzieży - wiek oraz kontakt do rodzica.

Jak przedstawić mit?

Można czytać, opowiadać, śpiewać. Będzie dostępny mikrofon.

Wysłanie pliku do nas: do 9 sierpnia

Zaprezentowanie mitu: 12 września

Organizatorzy:

Biuro Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego Wrocławia

Muzeum Miejskie Wrocławia

REGULAMIN KONKURSU- Regulamin - MMW_2021

zalacznik_do_regulaminu_2020

Katarzyna Mikosz kmikosz@mmw.pl

tel. 71 347 16 96 w. 332

Administratorem Państwa danych osobowych jest Muzeum Miejskie Wrocławia. Informacje dotyczące uprawnień związanych z ochroną Państwa danych osobowych są na stronie www.mmw.pl